O mně 2.3.2003

Ručně vyrábím stolní lampy z kvalitních materiálů.
Nejprve z keramické hlíny vymodeluji stojan lampy, který je 2x vypálen v peci pro maximální pevnost. Stojan poté pečlivě namaluji nejlepšími akrylovými barvami a natřu vodou ředitelným lakem pro ochranu a stálou kvalitu barev. Stínidla a certifikované komponenty vyrábí, na míru každé lampě, firma s dlouholetými zkušenostmi, která jimi vybavuje luxusní interiéry jako je hotel Four Seasons. Můj muž sestaví celou lampu dohromady, aby svítila. Pro vaši absolutní bezpečnost a jistou o kvalitě mají lampy bezpečnostní certifikát.
Stolní lampy vyrábím také na zakázku, nejen pro interiérové designery, podle vašich požadavků. Můžeme lampu navrhnout také společně. Můžete si sami vybrat zlaté či stříbrné kování. Můžete si sami vybrat stínidlo. Ráda pomáhám lidem vytvořit z interiéru útulné a krásné bydlení.
Moje stolní lampy nejčastěji rozzáří ložnice, obývací a hotelové pokoje – zkrátka všude, kde potřebujete světlo a příjemnou atmosféru. S láskou vyrábím stolní lampy pro lidi, kteří hledají krásné kousky a oceňují ruční výrobu.

S keramikou jsem začala v roce 2013. Hned od začátku jsem si práci s hlínou zamilovala.
Tvořila jsem kdeco, postavičky, květináče, písmena… bylo toho hodně. Získala jsem tak cit pro práci s hlínou. Naučila jsem se různé postupy a techniky, jak se hlína chová a jaké jsou její druhy. Pak jsem si troufla na stojan stolní lampy, po které jsem už dlouho toužila. Povedl se, tak jsem sehnala potřebné komponenty a nechala vyrobit stínidlo na míru. Můj muž vše sestavil dohromady a tak vznikla moje první designová stolní lampa. Po takovém úspěchu :)) jsem vyrobila další a pak další a další lampu. Už nemůžu přestat. Moje stolní lampy dělají můj život spokojenějším a zábavnějším. Každý den mi dodávají energii, směr a motivaci na sobě pracovat. Miluju tu večerní pohodu, kdy si rozsvítím lampy (dnes už v každém pokoji dvě) a čtu si nebo se dívám na film. Mám radost, když moje lampy dělají radost taky ostatním lidem a přeju si, aby vytvořily co nejvíc útulných HYGGE domovů plných pohody. Kromě lamp jsem stále vyrábím jablka a hrušky, které se staly oblíbeným dekorativním doplňkem.

Ivana Bajgarova kouzelne lampy keramika

Maluji akrylovými barvami

Keramika malovaná akrylovými barvami je jiná, nevšední. Povyšuji zdánlivě neslučitelné na atraktivní a to mě na tom baví.
Vysoce viskózní akrylové barvy PÉBÉO, které používám, jsou vhodné k malování na keramiku. Jsou vodou ředitelné a bezpečné pro používání i pro děti. Jsou krásně syté, výborně na keramice drží, neblednou, nepraskají a když je potřeba, můžou se otřít vlhkým hadříkem. Na závěr je přestříkám (vodou ředitelným) lakem, který chrání barvy před poškrábáním.

Komponenty

Používám s různou povrchovou úpravu. Lesklou zlatou, lesklou stříbrnou, broušenou zlatou, nikl a bronz.
Přívodní kabel je třížílový, s ochranou proti nebezpečnému napětí na kovových částech lampy, tzn. té nejlepší kvality. V barvách černá, bílá, transparentní a zlatá.
Stínidla jsou látková, vyráběná ručně, každé lampě na míru.
Originální keramický stojan dohromady s těmito komponenty a látkovým stínidlem tvoří designovou stolní lampu, která je právem považována za luxusní interiérový doplněk.
stolni lampy komponenty

Bezpečnostní certifikát

Abyste měli absolutní jistotu, že moje stolní lampy jsou bezpečné pro každodenní používání, jsou testované akreditovanou i autorizovanou osobou. Všechny technické a bezpečnostní požadavky jsou splněny a moje stolní lampy vyhovují všem státním normám.