O nás 26.2.2022

Ivana Bajgarova

Vítejte ve světě, kde se snoubí láska k umění, designu a světlu. Moje cesta začala v roce 2012, kdy jsem se přihlásila do kurzu keramiky, aby mi poskytl únik od každodenního stresu v bance, kde jsem pracovala na plný úvazek po návratu z mateřské dovolené. Inspirací mi byla doporučení od mé doktorky čínské medicíny, která mi poradila práci s hlínou jako způsob, jak se odreagovat. Netušila jsem, že keramika se stane mou velkou vášní.
Začátky byly skromné, od drobných dekorativních předmětů až po experimentování s akrylovými barvami na vypálených výtvorech, protože práce s glazurou mi nebyla tolik sympatická. Mé zájmy však rychle přerostly v něco většího. Obdivuji luxusní interiérový design a umění, což se stalo mou nekončící inspirací. Snila jsem o tom, mít doma víc uměleckých děl, která by byla nejen krásná, ale i užitečná. A tak se zrodil nápad vytvořit stolní lampu.
První lampa, kterou jsem vytvořila, byla pro mě zdrojem obrovské radosti a brzy jsem objevila, že podobné pocity dokážu vyvolat i v lidech kolem sebe. Moje vášeň pro stolní lampy a umění se stala mojí životní cestou.
Dnes, po letech praxe a experimentování, jsem hrdá na to, že mohu sdílet svou vášeň s vámi prostřednictvím jedinečných stolních lamp, které jsou nejen zdrojem světla, ale i uměleckým doplňkem vašeho domova. Každá lampa, kterou vytvářím, je plodem mé lásky k detailu, kvalitě a estetické kráse.
Děkuji vám za podporu na této cestě a těším se, že společně přineseme více umění a světla do vašich domovů.

S úctou a vděčností,

Ivana Bajgarová