Obchodní podmínky 22.5.2014

Způsob platby a dodací podmínky

Hotově

Lampy si můžete vyzvednout osobně na adrese Pod Karlovem 6, Praha 2.

Bankovním převodem

Lampy zasílám Českou poštou, po připsání příslušné částky na účet v ČR 5458831001/5500 CZK RB. Poštovné a balné JE ZDARMA.
Na Slovensko zasílám přes zasilkovna.cz, po připsání částky na účet 2800414665/2010 EUR Fio Banka. Poštovné a balné je 390 Kč.

Výroba na zakázku

Při výrobě stolních lamp na zakázku požaduji 50% platbu předem nebo jinak, po domluvě. Pro ČR na ú.č. 5458831001/5500 CZK Raiffeisen Bank, pro Slovensko na ú.č. 2000414667/8330 EUR Fio Banka.

Záruka

Záruka je dva roky. Záruku na keramické zboží lze uplatnit pouze ve výjimečných a/nebo prokazatelných případech např. samovolného poškození, které nevznikne nevhodným zacházením.
Pokud po převzetí zásilky od dopravce (Česká pošta) dodatečně zjistíte, že lampa je poškozená, můžete uplatnit reklamaci na kterékoliv pobočce České pošty. Reklamační řízení je možné zahájit nejpozději do dvou pracovních dnů po dni převzetí zásilky. Zásilku je nutno předložit v takovém stavu, v jakém byla dodána, tzn. včetně vnějšího i vnitřního balení. Je povinností prodávajícího uvědomit o poškození zásilky také prodávajícího, a to do dvou pracovních dnů od převzetí zásilky.
Pokud po osobním převzetí zásilky dodatečně zjistíte, že lampa je poškozená, můžete uplatnit reklamaci u prodávajícího nejpozději do dvou pracovních dnů po převzetí zásilky.

Autorská práva vztahující se k obsahu www.ivanabajgarova.cz

Fotografie a texty podléhají autorským právům a bez svolení nesmí být dále použity. 
Originální design keramických výrobků podléhá autorským právům.
Všechny výrobky jsou originální a vlastnoručně vyrobené. Každý kus je vytvářen jako samostatné dílo, tj. bez úmyslu vytvářet série stejných a zaměnitelných kusů.

Obecné

Tyto obchodní podmínky se vztahují na nákup zboží prostřednictvím internetového obchodu www.ivanabajgarova.cz. Podmínky blíže vymezují a upřesňují práva a povinnosti prodávajícího a kupujícího (spotřebitele). Vztahy, v obchodních podmínkách neupřesněné, se řídí občanským zákoníkem a zákonem o ochraně spotřebitele.

Objednávka a kupní smlouva

Kupující podává svou objednávkou návrh na uzavření kupní smlouvy na zboží blíže specifikované v této objednávce. Objednávku je možno uskutečnit prostřednictvím e-mailu nebo telefonicky. K uzavření kupní smlouvy není vyžadován formální souhlas prodávajícího, smlouva vzniká dodáním zboží. Kupující má právo vyžádat si potvrzení objednávky a dodacích podmínek.

Prodávající si vyhrazuje právo zrušit objednávku v těchto případech: zboží se již nevyrábí nebo není dočasně dostupné. Prodávající se zavazuje o tomto kupujícího neprodleně informovat. Pokud byla již ze strany kupujícího provedena platba, zavazuje se ji prodávající neprodleně vrátit.

14-ti denní lhůta k vrácení zboží

Dle § 53 odst. 7 občanského zákoníku má kupující (spotřebitel) právo odstoupit od smlouvy na dálku do 14 dní od převzetí zboží. Pokud se rozhodnete pro odstoupení od smlouvy v této lhůtě, prosíme o dodržení následujících podmínek: zboží nesmí jevit známky používání, musí být nepoškozené a kompletní, včetně příslušenství. Peníze zasíláme nebo předáváme zpět dohodnutým způsobem po fyzickém obdržení zboží, nejpozději do týdne od odstoupení od smlouvy. Dopravu hradí kupující. Kupní cena bude vrácena v plné výši.

Ochrana osobních dat

Prohlášení o ochraně osobních údajů. Provozovatel se zavazuje řídit zákonem č.101/2000 sb. o ochraně osobních dat. Osobní data kupujících, pořízená při přijetí objednávky, nebudou poskytnuta třetí osobě a budou použita výhradně pro potřeby realizace objednávek. Na žádost kupujícího budou jeho data vymazána.

Kontakt

Ivana Bajgarová
Pod Karlovem 6, 120 00 Praha 2
Tel.: +420 604 209 106
E-mail: info@ivanabajgarova.cz

Ostatní informace

Název firmy: Ivana Bajgarová
Fakturační adresa: Pod Karlovem 6, 120 00 Praha 2
IČ: 74803077
Nejsme plátci DPH
Bankovní spojení: 5458831001/5500 Raiffeisen Bank
Bankovní spojení pro Slovensko: 2800414665/2010 EUR Fio Banka